V “ofsajdu”

zgodbe iz prepovedanega položaja

Kaj je boljše od droge?

Komentiraj

Objavil/a dabl 17.04.2008 ob 14:42 pod Take globoke, Vse po mal

Sicer nisem tako velik poznavalec zgodovine uporabe drog, pa vseeno sem prepričan da so ljudje šele v zadnjih 30ih letih začeli drogo uporabljati predvsem zato, da bi se počutili zelo noro. Radi bi uživali na kvadrat, nekateri celo tako močno posegajo po teh sredstvih, da uživajo celo na kubik. Pa vendar, posledice drog so kar nekajkrat kvadrirani užitek in zato ne vem če je pametno “papcati” mamila. Moderni človek pa je tako zelo iznajdljiv, da najde tudi za navadno kravje mleko poseben substitut, ki ima sličen učinek prvotne dobrine. Gre za tako imenovano inovativnost homo sapiensa današnjega časa. “Če to lahko izzumljajo taki stari strici s sivo brado”, sem si rekel, “ni vrag, da ne bi uspelo tudi meni pogruntati nekaj, s čimer bi se ljudje fiksali”. Po tehtnem premisleku sem ugotovil, da je pravi nadomestni “fix” brez težav lahko glasba. Ni sicer dobesedno za “fixat”, saj je žica MP3-ja nekoliko predebela in prenerodna, da bi jo vtaknili v žilo.

Kakorkoli že, če ti je “pol šestih”(se pravi da ti dol visi po domače) na nek deževen in turoben dan in te strašno zasrbi pod prsti da bi si porinil v roko iglo, da bi si vtaknil med zobe ves zmečkan čik ali da bi globoko pogledal v dno pirovske flaše, je veliko bolj pametno vklopiti radio, MP3, mobitel in si zavrteti komad, ki nam je res všeč. Danes sem se namreč počutil tako smotano, saj je znano, da name kar precej vpliva vreme in sem si preprosto zavrtel Siddharto. “Stari blo je noro”. “Prou tist fleš in tist filing k da bi letel pa rožce se ti prkazujejo” in podobno. Se pravi…kot da bi bil zadet. Muska mi je dvignila vzdušje z morilskega na vzhičenega, če to pretvorimo v Hattrick enote :) Posebej pa paše tale komad! Trga gate!

Uživejte/Carpe diem/Be happy ipd ;)

Dabl ;)

 
6 odgovorov na “Kaj je boljše od droge?”
  1. kemik - 19.04.2008 ob 13:49

    to j to stari. eni si loh prvošmo musko na vsakem koraku, ker mamo kvalitetne mobitele z valkmani :P
    drgač pa res dobr komad ja…

  2. Anja - 20.04.2008 ob 23:09

    Jest bom tud mela hmau telefon z valkmanam pa se bom tud jest lohk na vsakmu koraku zadevala z musko :)a ne bo to fajn? :D drgač se pa strinjam, da je taka odvisnost velik boljša od take, pr kateri rabš cigaret al pa iglo :)

  3. dabl - 21.04.2008 ob 16:43
    dabl

    anja ne verjamem dokler ne vidm :P šala ;) sam poj boš pa skos zafiksana…baterija ne bo vesela :)

  4. matejči - 21.04.2008 ob 17:12

    ah jst sm pa čist zadovolna z iglo :) :Š šala :P

  5. dabl - 21.04.2008 ob 18:29
    dabl

    hehe dobr mateja ni kej :)

  6. martyna - 24.04.2008 ob 16:19
    martyna

    Taprava muzka + dobra družba = nobene potrebe po alkoholu ali čemerkol drugim :)

Na vrh

Komentiraj